Водночас він не уточнив, який із судів має зняти цей арешт: той, що розглядатиме справу про зловживання керівників банку службовим становищем, той, якому передадуть справу за обвинуваченням банку «Слов’янський» у незаконних операціях з облігаціями Мінфіну Криму, чи той, що розглядатиме позов банку до податкових органів про їхні неправомірні дії.
В.Росоловський не зміг чітко прокоментувати зроблену раніше главою ДПАУ Миколою Азаровим заяву про те, що податкова адміністрація зніме арешт з активів банку «Слов’янський» після призначення Нацбанком тимчасового керуючого в банк, повідомляє агентство «Інтерфакс- Україна».
При цьому заступник глави ДПАУ нагадав, що розрахунки з вкладниками банку зараз здійснюються лише за рахунок коштів, які надходять як погашення наданих раніше кредитів.
Як повідомлялося, 11 липня податкові органи наклали арешт на активи банку «Слов’янський». Такий захід М.Азаров пояснив прагненням податківців не допустити їхнього продажу за безцінь і в такий спосіб захистити інтереси вкладників банку. За даними посадових осіб банку, постанову про арешт його активів, а також майна його Ялтинського безбалансового відділення було підписано в зв’язку з заявою Міністерства фінансів Криму про нібито заподіяні банком збитки бюджету автономії на суму 120 млн. грн. Крім того, 17 липня податкові органи вилучили в банку «Слов’янський» 171 вексель на суму 325 млн. грн. за номіналом.
Наприкінці серпня банк відновив виплати своїм вкладникам. Як відомо, віце-президентові банку «Слов’янський» Борисові Фельдману та голові правління Олені Якименко пред’явлено офіційні обвинувачення в розкраданні колективного майна в особливо великих розмірах, а також у зловживанні службовим становищем, що завдали шкоди банку. Під арештом перебувають ще три керівники «Слов’янського»: головний бухгалтер Юрій Вінницький і два начальники управлінь — Ніна Василевська та Олександр Заславський.