Найгірше — з майном і судами

Поділитися
Україна має труднощі з упровадженням Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод...

Україна має труднощі з упровадженням Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив представник Генерального секретаріату Ради Європи в Україні Аке Петерсон під час виступу на міжнародній конференції «Європейські стандарти професійної підготовки прокурорів і суддів» у Києві.

За його словами, відтоді, як Україна ухвалила Конвенцію у 1997 році, обізнаність із демократичними принципами та правами людини в країні зросла. Також А.Петерсон зазначив, що українські суди брали участь у багатьох спільних проектах з Радою Європи. «Однак незважаючи на це, Україна досі стикається з труднощами імплементації Конвенції на національному рівні», — зазначив він. Зокрема, на думку А.Петерсона, особливо гостро стоїть питання дотримання майнових прав та права на справедливий суд.

Європейська конвенція про захист прав людини і основоположних свобод була підписана 4 листопада 1950 року в Римі десятьма європейськими державами.

Україна, вступивши до Ради Європи, 9 листопада 1995 року підписала Конвенцію. З набранням Конвенцією чинності для України, після її ратифікації Верховною Радою 17 липня 1997 року, наша держава визнала для себе обов’язковою юрисдикцію Європейського суду.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі