На сьогодні версія про вбивство лідера Народного руху України (НРУ) В’ячеслава Чорновола залишається основною, але слідство досі не має достатніх доказів на підтвердження того, що ДТП, в якому загинув В.Чорновіл, було заздалегідь організованим і спланованим убивством.
За інформацією ряду ЗМІ, певний час слідство було сконцентроване на повторному огляді висновків експертиз, що проводилися раніше, зокрема тих, результати яких суперечили комплексній міжнародній експертизі. Спеціалісти, котрі проводили ці дослідження, були ознайомлені з даними експертизи, проведеної в Кракові, а потім надали слідству свої контраргументи.
Днями стало відомо, що, за рекомендацією керівництва Генпрокуратури, слідство призначило додаткову автотехнічну експертизу. Її, як і попередню — комплексну, проводитимуть спеціалісти Інституту судових експертиз у Кракові. Керівник слідчої групи Ігор Кринін розповів, що польським експертам буде поставлено ряд уточнювальних запитань, які стосуються розбіжностей в експертизах. Зокрема слідство має намір ще раз уточнити: у момент зіткнення з автомобілем Toyota, в якому перебував В.Чорновіл, КамАЗ рухався чи стояв, а також отримати додаткове пояснення, чому вантажівка в момент зіткнення перебувала саме в такому положенні.
Крім того, стало відомо, що не підтвердилися свідчення колишнього працівника КДБ СРСР Валентина Бабенка, який стверджував, що спочатку замах на лідера Руху готували російські спецслужби. Проте після того, як «операцію з усунення об’єкта» було зірвано, організацією замаху нібито зайнялися працівники українських спецпідрозділів.
Нагадаємо, лідер Народного руху В’ячеслав Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули 25 березня 1999 року в автокатастрофі — Toyota В.Чорновола зіштовхнулася з навантаженим КамАЗом на п’ятому кілометрі траси Бориспіль—Золотоноша. Представники Руху з самого початку називали смерть свого лідера політичним убивством, але справу про його загибель було закрито в червні 1999 року. У березні 2005 року депутати фракції Народного руху подали лист на ім’я президента України Віктора Ющенка з проханням відновити розслідування справи. Через місяць слідчі дії продовжилися.