У Черкасах та Хмельницькому відкрили інноваційні реабілітаційні центри для поранених військових RECOVERY

Поділитися
Загалом у центрах національної мережі RECOVERY вже отримали реабілітаційну допомогу понад 7 000 пацієнтів, велика кількість із яких повернулися на фронт. 

Національна мережа реабілітаційних центрів для поранених військових RECOVERY, яку заснували Віктор і Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України, розширюється. Надсучасні реабілітаційні центри RECOVERY відтепер у Хмельницькому та Черкасах.

recoveryua.org
recoveryua.org

Проєкт RECOVERY — приклад успішного партнерства між приватним сектором і державою, коли благодійники створюють надсучасні центри реабілітації на базі державних медичних установ. Так, у Черкасах коштом проєкту проведено капітальний ремонт дев’ятого поверху ключової лікарні області, потужність реабілітаційного відділення розширено на 30 ліжок.

Увесь простір реабілітаційного центру облаштовано за світовими стандартами технологічності та інклюзивності. Щорічно центр надаватиме якісну й безоплатну допомогу понад 1000 захисників і захисниць України.

У лікувально-реабілітаційній зоні облаштовано два кабінети фізичної терапії, а також дві зали фізичної реабілітації, оснащені обладнанням із віртуальною реальністю, що забезпечує зворотний зв’язок із пацієнтом. Тут є кабінети для масажу, ерготерапії, терапії мовлення, психологічної підтримки, ординаторська, кабінети для медичного персоналу та інші службові приміщення.

Інноваційні тренажери та апарати центру покривають весь спектр функціональних порушень пацієнтів, зокрема отриманих унаслідок мінно-вибухових травм. Завдяки такому обладнанню пацієнти зможуть відновлювати ходу, втрачені функції верхніх та нижніх кінцівок на високому технологічному рівні.

"Реабілітація — важка праця для пацієнта, який отримав поранення. Але сучасні й дорогі тренажери, а також інклюзивний простір черкаського центру RECOVERY допомагають зробити процес відновлення для військових більш комфортним та ефективним. Для моєї реабілітаційної команди це — можливість надавати допомогу нашим захисникам і захисницям в умовах світового рівня", — зазначила завідувачка реабілітаційного центру RECOVERY в Черкасах Людмила Фомічова.

recoveryua.org
recoveryua.org

Також інноваційний реабілітаційний центр RECOVERY, що надає безоплатні послуги військовим після поранень, розпочав роботу у Хмельницькому.

Увесь простір нового центру обладнано за світовими стандартами інклюзивності: широкі дверні прорізи, відсутність порогів і антиковзке покриття на підлозі, поручні в коридорах. Палатне відділення розраховано на 22 особи. Кімнати облаштовані багатофункціональними ліжками з електроприводом, функціональними меблями для комфортного перебування, а також інклюзивними санвузлами й душовими.

У реабілітаційному центрі розміщено по два кабінети індивідуальної фізичної терапії та зали ерготерапії, а також два зали фізичної терапії, які оснащено обладнанням із віртуальною реальністю, що забезпечує зворотний зв’язок із пацієнтом. Також тут облаштували кабінети тренування навиків ходи, нейрореабілітації, апаратних методів лікування, лазеротерапії, асистивних технологій, ординаторську, кабінети для медичного персоналу та інші службові приміщення.

Тут працюють одразу три мультидисциплінарні команди медичної реабілітації. Залежно від потреб кожного пораненого тут його відновлюватимуть за індивідуальною програмою — лікарі фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, терапевти мови й мовлення та інші спеціалісти.

"На сьогодні відділення оснащене всім необхідним обладнанням європейського зразка, представники мультидисциплінарних команд застосовують доказові методи лікування, щоб якісно й швидко здійснити реабілітацію після травм центральної та периферичної систем, верхніх і нижніх кінцівок, політравми. Уся наша команда докладає максимум зусиль для швидкого відновлення, повернення до соціуму наших воїнів, а також для спільної перемоги", — розповіла Оксана Бочкарьова, директорка госпіталю, на базі якого працює центр RECOVERY у Хмельницькому.

У хмельницькому центрі зможуть отримати якісну і безоплатну допомогу понад 2 000 військових щороку. Загалом у центрах національної мережі RECOVERY вже отримали реабілітаційну допомогу понад 7 000 пацієнтів, велика кількість із яких повернулися на фронт.

recoveryua.org
recoveryua.org

На сьогодні національна мережа реабілітаційних центрів RECOVERY налічує 10 центрів, які функціонують у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Хмельницькому, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади). Планується, що до кінця 2024 року мережа розшириться щонайменше до 16 центрів. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі