Центр дитячої кардіохірургії отримав особливий статус

Поділитися
Хоч кардіохірургія новонароджених як медичний напрям в Україні ще зовсім юна, її розвиток відбувався стрімко...

Хоч кардіохірургія новонароджених як медичний напрям в Україні ще зовсім юна, її розвиток відбувався стрімко. Нині Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, очолюваний відомим кардіохірургом Іллею Ємцем, — еталон надання медичної допомоги дітям. Показники ефективності і якості лікування в київському центрі — на рівні найкращих закордонних клінік. Широке світове визнання досягнень українських кардіохірургів засвідчує підписання угоди про стратегічне партнерство між Центром дитячої кардіохірургії та компанією Philips. Документ передбачає особливий формат співпраці: Центр отримує можливість підняти науково-дослідну, клінічну й навчально-освітню діяльність на абсолютно новий рівень, а компанія Philips — створити першу у світі референтну клініку, яка спеціалізуватиметься на дитячій кардіології та кардіохірургії.

Що передбачає статус референтної клініки?

— Уперше українському медичному центру відкривається шлях до співпраці зі світовим виробником медичного устаткування, як найкращим західним клінікам, — коментує директор Центру дитячої кардіохірургії, професор Ілля Ємець. — Це унікальна форма відносин між компанією, що виробляє високотехнологічне, високоспеціалізоване обладнання для медицини, та провідною клінікою. Сучасні медичні технології перебувають на дуже високому рівні. Наймайстерніший хірург тепер не може робити операції самим лише скальпелем. Друга половина успіху залежить від розробника високих технологій. Обрання нас референтною клінікою означає, що ми вже виросли з рівня медичних установ, які тільки навчаються, — ми й самі вже можемо навчати».

Передбачається, що центр стане найбільшим регіональним навчальним центром підвищення кваліфікації кардіологів та кардіохірургів, спеціалістів променевої і функціональної діагностики.

Як підкреслив генеральний директор компанії Philips в Україні Райньє Шлатман, «досвід українського Центру дитячої кардіохірургії
унікальний навіть у світі. Тут розробляються і впроваджуються нові технології і методи кардіохірургічної та кардіологічної допомоги. У цьому сенсі в нас взаємна зацікавленість у тісній співпраці». До речі, І.Ємець та його колеги вперше у світі застосували новий метод хірургічного лікування критичних уроджених пороків серця в перші години життя дитини, використовуючи при цьому аутологічну пуповинну кров.

Підписання угоди, як вважають фахівці, поставило українську медустанову в один ряд із провідними клініками світу, зокрема з Університетським медичним центром м.Утрехт (Голландія), Німецьким кардіологічним інститутом (Берлін, Німеччина), кардіологічною клінікою в Карлсруе (Німеччина), лікарнею фонду Ротшільда (Париж, Франція).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі