Кредит на… жетончик

Поділитися
По-батьківськи поставилися до працівників системи охорони здоров’я у столичній мерії. Як відомо, ...

По-батьківськи поставилися до працівників системи охорони здоров’я у столичній мерії. Як відомо, саме світова криза довела наших лікарів, медичних сестер і нянечок до того, що останнім часом вони не можуть не те що на вихідні на Канари полетіти, а й оплатити проїзд у муніципальному транспорті до місця любимої роботи й назад у будні дні не в змозі. Багато хто з них зголосився працювати на півтори-дві ставки, але й таким стахановцям щоденний проїзд у міському метро не по кишені. Пам’ятаючи, що мер обіцяв примусити багатих платити за бідних, бюджетники сподівалися на власні очі побачити, як багаті потягнуться в метро і на зупинки тролейбусів, але не дочекалися. Порятунок прийшов несподівано — мерія вирішила продавати проїзні квитки у кредит. Правда, таке право ще потрібно заслужити: надати довідки й довести, що ти протягом півроку чесно кредит погашатимеш.

Медикам можна позаздрити: кредит — виняткове везіння! Цікаво тільки, який банк ризикне на таких умовах кредити видавати?

Оскільки світовій кризі кінця-краю не видно, слід подумати над тим, чим ще можна потішити міських бюджетників. Ну, наприклад, видавати в день зарплати талони на ексклюзивне обслуговування в магазинах «секонд-хенд», заборонивши при цьому продавати одяг і взуття з чужого плеча іншим категоріям міських жителів, які не мають щастя працювати у бюджетній сфері.

Насамкінець найбільша стаття витрат — харчування. З цим складно, але все одно допомогти можна. Останнім часом на багатьох ринках торгують продуктами, упаковка яких трохи пом’ята, побита. Вигляд у баночок, звісно, не дуже, проте непогані знижки — чим не підмога для бюджетників? І до свята для гостей можна запастися. Тим більше навіть кредит брати не доведеться. Залишається тільки попросити чиновників, аби оголошення розвісили, що цей ексклюзив лише для бюджетників — щоб інші без черги не лізли.

P. S. Це ж які прибутки мають кияни з середньою спеціальною та вищою освітою, що для проїзду на роботу в муніципальному транспорті мусять брати кредит? І які прибутки в міських чиновників, які відверто розповідають на телекамери, що, не маючи бізнесу, а всього лише вчений ступінь, легко купують уподобаний «мерседес»?

P. P. S. Цього тижня в Україні стартувала кампанія ООН із прав людини у рамках програми «Людська гідність і справедливість для всіх нас». Можливо, ініціатива мерії про кредити на проїзні для бюджетників — один із її пунктів?

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі