Збірна України програла Англії і попрощалася з Євро-2012 (відео)

© uefa.com
Для попадання в плей-офф збірної України, що займає третє місце в групі, необхідно було перемагати національну команду Англії, що розташувалася рядком вище. Проте Уейн Руні у своєму дебютному матчі Євро-2012 не залишив українцям шансів.

На 51-тисячному стадіоні "Донбас Арена" в Донецьку у поєдинку заключного туру групи D футбольного Євро-2012 збірна Англії виграла в України 1:0. На 48-й хвилині Уейн Руні забив єдиний гол у грі. В результаті поразки Україна завершила виступ на Євро-2012, Англія виходить до чвертьфіналу.

Збірна України гідно виглядала в першому таймі. Підопічні Блохіна мали кілька моментів для взяття воріт Харта.

У дебюті гри українці впевнено контролювали м'яч, правда, англійці особливо і не пресингували. За перші двадцять хвилин матчу у збірної України шість ударів по воротах, з них два - у ворота. У Англії - нуль!

На 31-й хвилині українцям вдалася відмінна комбінація. Селін зіграв на Девіча, той віддав на Мілевського. Артем вивів на удар Ярмоленка, який бив у дальній кут здавалося б напевно, проте Харт продемонстрував хорошу реакцію.

А на початку другого тайму англійці забили несподіваний гол. Джеррард подав з правого флангу, Пятова дезорієнтувала серія рикошетів і Уейн Руні в своєму дебютному матчі Євро-2012 з півметра забив м'яч у порожні ворота - 1:0.

Українці швидко прийшли до тями після пропущеного м'яча. На 61-ій хвилині Милевский після навісу Ярмоленка з вигідної позиції не зумів переправити м'яч у ворота.

А вже через хвилину збірна України забила чистий гол, який не зарахував арбітр. Пробивав Девіч, захисник англійців виніс м'яч з рамки. Бічний рефері вирішив, що м'яч не перетинав лінію воріт. Пізніше відеоповтор показав, що суддя помилявся.

У відповідь англійці мало не подвоїли рахунок. Після подачі Мілнера і не зовсім вдалого винесення Пятова Коул бив у ближній кут, але наш воротар дивом перевів м'яч на кутовий.

Надалі українці завдали кілька ударів з далекої дистанції. Під кінець матчу на полі з'явився Андрій Шевченко, проте в час, що залишився до фінального свистка, ветеран не зміг внести гостроту в атакуючі дії своєї команди.

Поразка залишила Україну на третьому місці групи D, Англія і Франція проходять далі і зустрінуться, відповідно, з Італією та Іспанією. Збірна Швеції, незважаючи на перемогу над французами завершила виступ на Євро-2012 на останньому місці.

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Англія - Україна 1:0

Голи: Руні 48

Англія: Харт, Уелбек, Паркер, Мілнер(Уолкотт 70), Лескотт, Янг, Руні, Тері, Джеррард, Коул, Джонсон

Україна: Пятов, Девіч (Шевченко 70), Ракицький, Коноплянка, Мілевський (Бутко 77), Ярмоленко, Гусєв, Гармаш (Назаренко 78), Тимощук, Хачериді, Селін

Попередження: Джеррард 73, Коул - Тимощук 63, Ракицький, 72, Шевченко 80 !zn

Луческу обурений складом збірної України - занадто багато гравців «Динамо»