Збірна України впевнено обіграла Албанію

Збірна України впевнено обіграла Албанію Ярмоленко став автором переможного гола © ua-football.com
Підопічні Михайла Фоменка завершили підготовку до Євро-2016 позитивним результатом в товариському матчі.

Збірна України в Італії провела товариський матч проти збірної Албанії. У результативній зустрічі українці забили тричі і здобули перемогу з рахунком 3:1.

Підопічні Михайла Фоменка вийшли на матч у найсильнішому складі, який напевно буде протистояти Німеччині на чемпіонаті Європи. З перших хвилин албанці почали контролювати м'яч і виглядали активніше, проте рахунок відкрили саме українці - розіграш штрафного на правому фланзі завершився передачею Коноплянки на Степаненка, який в дотик відправив м'яч у сітку воріт, випередивши захисників і воротаря. Албанці зуміли швидко відновити рівновагу: Садіку пішов від захисту і сильно пробив - П'ятов торкнувся м'яча, але врятувати команду не зумів.

Розв'язка матчу відбулася вже після перерви, коли на полі почали з'являтися нові гравці. Зозуля замикав подачу Коноплянки, але переграти Берішу не зумів, а першим на добиванні виявився Ярмоленко. Албанці відразу могли зрівняти рахунок, але підопічних Фоменка врятувала штанга. Тим часом тренерський штаб "жовто-синіх" випустив на поле Ротаня, Коваленка, Зінченка і Селезньова, які освіжили атаку. Переможну крапку на 87-й хвилині поставив Коноплянка, коли зреагував на відскок після прострілу від Коваленка.

Албанія - Україна - 1:3
Голи: Садіку, 13 - Степаненко, 8, Ярмоленко, 49, Коноплянка, 87

Албанія: Беріша, Джака (Баша, 46), Маврай, Хисай, Цана (Айєті, 46), Аголлі, Каче (Баля, 74), Роші, Абраши (Мемушай, 46), Ленжані (Гаши, 67), Садіку (Чикалеши, 60)

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук (Бутко, 46), Степаненко (Тимощук, 89), Сидорчук (Ротань, 67), Гармаш (Коваленко, 46), Коноплянка, Ярмоленко (Зінченко, 77), Зозуля (Селезньов, 62)

Попередження: Маврай - Сидорчук

Нагадаємо, перший матч на чемпіонаті Європи збірна України проведе проти Німеччини 12 червня.