Євро-2016: Німеччина в серії пенальті пройшла Італію

Євро-2016: Німеччина в серії пенальті пройшла Італію Німеччина знаходиться в кроці від фіналу © uefa.com
Матч завершився нервової лотереєю.

Відбувся черговий чвертьфінальний матч Євро-2016, в якому збірна Німеччини зустрічалася з Італією. В основний час команди зіграли внічию з рахунком 1:1, а доля путівки у півфінал вирішилася вже в серії пенальті.

У першому таймі підопічні Йоахіма Льова очікувано діяли першим номером, але створювати реальну грозу воротам Буффона не вдавалося - італійці діяли обережно і не підпускали суперника до своїх володінь. З мінімальною кількістю небезпечних моментів команди пішли на перерву.

Друга половина основного часу також залишилася за Німеччиною. Німці могли забивати на 54-й хвилині, але м'яч після удару Мюллера практично з лінії воріт виніс Флоренці. Розпечатати ворота Італії вдалося на 65-й хвилині: Гектор отримав пас на фланзі і прострілив у центр штрафного, де першим на м'ячі був Єзіл - 1:0. Практично відразу Гомес вийшов один на один з Буффоном, але досвідчений воротар зробив складний сейв.

Тимчасово італійці змогли врятуватися в кінцівці, зрівнявши рахунок на 78-й хвилині. Бонуччі реалізував пенальті після гри рукою від Боатенга. Справа дійшла до екстра-таймів, в яких команди діяли обережно, а італійці регулярно тягнули час і практично завжди знаходилися в обороні, зумівши продовжити матч до серії пенальті.

У футбольній лотереї в Італії забити з точки не змогли Дзадза (мимо), Пелле (мимо), Бонуччі (воротар) і Дарміан (воротар), тоді як у німців таких було тільки троє - переграти воротаря не зміг Мюллер, Єзіл влучив у штангу, а Швайнштайгер пробив вище. Підсумковий рахунок у серії - 6:5 на користь Німеччини.

Німеччина - Італія - 1:1 (по пенальті 6:5)
Голи: Єзіл, 65 - Бонуччі, 78 (з пенальті)

Німеччина: Нойер, Хеведес, Боатенг, Хуммельс, Гектор, Кроос, Хедіра (Швайнштайгер, 16), Кімміх, Мюллер, Єзіл, Гомес (Дракслер, 72)

Італія: Буффон, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні (Дзадза, 120+1), Флоренці (Дарміан, 86), Стураро, Пароло, Джаккеріні, Де Шильо, Пелле, Едер (Інсіньє, 108)

Нагадаємо, раніше півфіналістами Євро-2016 стали Португалія та Уельс. 3 липня визначиться останній учасник стадії в протистоянні Франції та Ісландії.