Євро-2016: Ісландія втратила перемогу над Угорщиною, Португалія не зуміла обіграти Австрію Роналду не забив пенальті © uefa.com
Відбулися чергові матчі другого туру групового етапу.

На чемпіонаті Європи з футболу у Франції відбулися матчі другого кола у групі F. Ісландія зустрічалася з Угорщиною, а Португалія - з Хорватією.

Ісландці в першому турі стримали Кріштіану Роналду і всю команду Португалії, зумівши здобути нічию. На цей раз ісландці знову вважалися аутсайдерами, але наприкінці першого тайму їм вдалося вийти вперед - Гуннарссон заробив пенальті, який реалізував Сігурдссон.

Угорці володіли тотальною перевагою, але більшість своїх моментів не використали. У підсумку зрівняти рахунок вдалося лише на 88-й хвилині, коли Севарссон зрізав м'яч у свої ворота після прострілу з правого флангу - 1:1.

Ісландія - Угорщина - 1:1
Голи: Сігурдссон, 39 (з пенальті) – Севарссон (автогол), 88

Ісландія: Халльдоурссон, Севарссон, Сігурдссон, Арнасон, Скуласон, Гудмундссон, Сігурдссон, Гуннарссон (Халльфредссон, 66), Бьярнасон, Сігторссон (Гудйонсен, 84), Бодварссон (Фіннбогасон, 69)

Угорщина: Кіра, Ланг, Гузміч, Юхас (Салаї, 85), Кадар, Кляйнхайслер, Гера, Нодь, Штібер (Ніколіч, 67), Пріскін (Боде, 67), Джуджак

Португальці в поєдинку з Австрією частіше володіли м'ячем і регулярно турбували воротаря, а особливо виділявся Кріштіану Роналду, однак кіпер Альмер кілька разів виручав австрійців. Найреальнішим шансом забити для португальців був пенальті на 78-й хвилині, який заробив Роналду. Сам Кріштіану його і пробив, але м'яч влучив у штангу. Через кілька хвилин бомбардир "Реала" таки забив головою, але зробив це з положення "поза грою". Підсумковий рахунок - нульова нічия, а Португалія знову втрачає очки.

Португалія - Австрія - 0:0

Португалія: Патрісіу, Вієйрінья, Пепе, Карвальо, Геррейро, Куарежма (Маріу, 71), Вільям, Моутіньо, Гомеш (Едер, 83), Нані, Роналду

Австрія: Альмер, Кляйн, Прьодль, Хінтеррегер, Фухс, Ільзанкер, Баумгартлінгер, Харнік, Алаба, Арнаутовіч, Сабітцер

На 79-й хвилині не реалізував пенальті Роналду (штанга)

Таким чином, лідером групи F залишається Угорщина, у якої 4 очки, а по два пункти мають Ісландія та Португалія. Австрійці останні - 1 очко. Повний розклад матчів та турнірні таблиці Євро-2016 - в календарі ZN.UA.