Португалія обіграла Уельс і вийшла у фінал Євро-2016

Португалія обіграла Уельс і вийшла у фінал Євро-2016 Роналду став героєм матчу © uefa.com
Команда Кріштіану Роналду впевнено розібралася з суперником.

Відбувся перший півфінал чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Португалії обіграла Уельс. Героєм поєдинку став Роналду, який взяв участь в обох голах.

У першому таймі йшла рівна боротьба з невеликою перевагою португальців. Тим не менш, Роналду не вдавалося вийти на ударну позицію, тоді як головну зірку валлійців Бейла рідко постачали м'ячем. Лише одного разу йому вдалося зміститися в центр і пробити, але м'яч пішов по центру воріт у руки воротарю.

Розв'язка зустрічі сталася на старті другого тайму. На 50-й хвилині португальці розіграли кутовий, а головою замкнув навісну передачу Роналду. Всього через кілька хвилин вже сам Роналду пробив низом, а Нані в падінні змінив політ м'яча - 2:0. Валлійці провели ряд замін, але це не допомогло їм в корені змінити ситуацію.

У Португалії з'являлося все більше вільних зон для контратак, проте забити третій м'яч Роналду і компанії не вдалося. Уельс в кінцівці зустрічі організував штурм воріт суперника, а Бейл кілька разів точно бив здалеку, але Патрісіу рятував партнерів ефектними сейвами.

Таким чином, Португалія виграла перший матч на турнірі в основний час і стала фіналістом Євро-2016. Другий учасник вирішального матчу визначиться у протистоянні Франції та Німеччини.

Португалія - Уельс - 2:0
Голи: Роналду, 50, Нані, 53

Португалія: Патрісіу, Седрік, Алвеш, Фонте, Геррейру, Маріу, Даніло Перейра, Адрієн (Моутіньо, 79), Ренату Санчеш (Андре Гомеш, 74), Нані (Куарежма, 86), Роналду

Уельс: Хеннессі, Гантер, Честер, Коллінз (Джонатан Вільямс, 66), Ешлі Вільямс, Тейлор, Аллен, Ледлі (Воукс, 58), Кінг, Робсон-Кану (Черч, 63), Бейл

Розклад матчів та турнірні таблиці Євро-2016.