Італія - Швеція 1:0: ключові моменти матчу

Італія - Швеція 1:0: ключові моменти матчу Шведи втретє зустрінуться з італійцями на Євро © football-pitch.ru
Двобій італійців та шведів завершився перемогою італійської збірної.

Сьогодні, 17 червня, у другому турі чемпіонату Європи з футболу у Франції зустрілись команди Італії та Швеції. Онлайн-трансляцію матчу вело DT.UA.

За результатами боротьби, Швеція поступилась Італії, пропустивши один гол на останніх хвилинах.

Нагадаємо, у першому турі чемпіонату італійці блискуче розбили збірну Бельгії з рахунком 2:0, в той час як шведи зіграли внічию (1:1) зі збірною Ірландії.

Швеція та Італія зустрілись в рамках чемпіонатів Європи вже втретє. Перше їх зіткнення на Євро-2000 закінчилося перемогою італійців з рахунком 2:1, друге – нічиєю з рахунком 1:1, пам'ятною завдяки ефектному голу Златана Ібрагімовича, забитому в італійські ворота за 5 хвилин до фінального свистку.