Ніколаєнко: Парламент не підтримує вітчизняну освіту

Поділитися
За останній час Верховною Радою не ухвалено жодного закону чи постанови на підтримку вітчизняної ...

За останній час Верховною Радою не ухвалено жодного закону чи постанови на підтримку вітчизняної освіти, повідомив у своїй статті для «Дзеркала тижня» голова громадської ради освітян і науковців України, екс-міністр освіти та науки, професор Станіслав Ніколаєнко.

За його словами, у профільному комітеті Верховної Ради накопичилося понад 80 проектів законів і постанов, які покликані врегулювати проблеми науки, вищої та середньої шкіл, профтехосвіти та позашкільної сфери.

Уваги, на думку Ніколаєнка, варті питання «фінансування будівництва житла для викладачів вузів і шкільних учителів, збільшення підйомних молодим педагогам, стимулювання зацікавленості молодих учених, запровадження третього етапу Єдиної тарифної сітки, зміни в пенсійному забезпеченні педагогів (на рівні 80% заробітку), введення в дію в повному обсязі статті 57 закону «Про освіту» тощо».

Він наголосив, що українське суспільство не матиме кращого майбутнього, якщо учителі та вчені у ньому залишатимуться в числі малозабеспечених верств населення.

«Почуття несправедливості, відсутність перспективи, негативні тенденції, які формуються нині в суспільстві, найбільш негативно впливають загалом на педколектив і вчителя зокрема», — підкреслив Ніколаєнко.

Докладніше читайте у статті Станіслава Ніколаєнка «Хто збирає врожай, мусить пам’ятати, хто сіяв хліб» у свіжому номері «ДТ».
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі