Зрив опалювального сезону: у Кривому Розі відкрили кримінальну справу

Поділитися
Зрив опалювального сезону: у Кривому Розі відкрили кримінальну справу © freepik/freepik
В місті тривають ремонтні роботи. 

У Кривому Розі через численні скарги за фактом зриву опалювального сезону було відкрито кримінальне провадження, наразі ведеться розслідування. Про це повідомив віцепремʼєр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

За його словами, у місті тривають ремонтні роботи для ліквідації аварій на тепломережах. На даний час з опаленням лише 1513 будинки.

"Без тепла залишаються 443 житлових будинків, з них 245 опалення не подавалось з початку опалювального сезону, а 198 тимчасово відключені для усунення втрат теплоносія", – додав Кулеба.

У місті продовжують роботу 66 ремонтних бригад, залучених зокрема і з інших міст та регіонів. Також працює штаб з ліквідації наслідків аварії на тепломережах.

Нагадаємо, що перші великі міста України наприкінці жовтня оголосили про старт опалювального сезону 2024-2025. Найдовше гріються жителі Чернігова, там тепло в будинки почали подавати ще 16 жовтня. 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі