За словами прокурора Одеської області Олега Жученко, Веремєєв активно співпрацював зі слідством і дав свідчення щодо інших підозрюваних, а також документів, які фігурують у кримінальному провадженні.
Крім того, в рамках угоди зі слідством Веремєєв погодився компенсувати державі частину збитків, завданих державі злочинною групою Сергія Курченка. Слідство встановило факт завдання державі 2 мільярдів гривень збитку. Яку частину з цієї суми повинен компенсувати засуджений, у прокуратурі не уточнили.
У рамках кримінального провадження повідомлення про підозру були вручені 19 особам, частина з них вже знаходяться в статусі обвинувачених, повідомив глава ГУ НП в Одеській області Дмитро Головін на брифінгу в понеділок, 19 червня.
Серед обвинувачених і підозрюваних – колишні керівники ОНПЗ, державні інспектори Одеської митниці, капітани вантажних суден, колишній керівник і менеджер підконтрольної Курченку компанії.
Як сообщалос, один із заступників генерального директора ПАТ "Одеський нафтопереробний завод", підозрюваний у співучасті в організації фіктивного реекспорту нафтопродуктів за "схемою Курченка" був затриманий в аеропорту "Бориспіль" у квітні.
19 червня Суворовський суд Одеси ринял рішення про спеціальну конфіскацію цілісного майнового комплексу ОНПЗ. Згідно з рішенням суду, були конфісковані виробничі та адміністративні будівлі площею понад 38 тисяч квадратних метрів, земельні ділянки площею 77 га, а також промислове обладнання. Орієнтовна вартість конфіскованого майна – 200 мільйонів доларів.