За останні роки в 14 разів збільшені витрати на інфраструктуру в Дніпропетровській області

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
За останні роки в 14 разів збільшені витрати на інфраструктуру в Дніпропетровській області © zik.ua
Була створена ефективна система управління в області.

За час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка в 14 разів були збільшені витрати на інфраструктуру в області - до 4 мільярдів гривень в рік тільки в обласному бюджеті, зроблено більше 500 доріг, побудовано з нуля та реконструйовано 60 дитсадків, кілька десятків шкіл, запроваджена майже в кожній з них інклюзивна освіта, побудовано кілька парків, у тому числі інклюзивний, 40 медичних закладів, більше 20 стадіонів, спортивних комплексів та басейнів, реалізовано 60 екологічних проектів - від розчищення водойм і захисту від підтоплення до зариблення озер і річок, побудовано 55 водоводів, що дало можливість на 90% забезпечити людей питною водою, побудовано 100 котелень, а міста Покров та Марганець взагалі відмовилися від газу, вся область споживає газу на 23% менше.

Про це в інтерв'ю для DT.UA заявив екс-радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. За його словами, була створена ефективна система управління в області.

"Точніше, ми її "хакнули" - розібралися, чому вона не працювала раніше, і переписали код. Тепер вона працює. Звичайно, не всі задоволені, тому що за такий строк неможливо зробити всі дороги, наприклад. Тому ми робили їх там, де вони найпотрібніші. Понад те, від нас хотіли ямкового ремонту, а Резніченко вирішив, що якщо вже робити щось, то нехай це буде капітальний ремонт і нові дороги. Хоча у нас прийнято ремонтувати дороги ділянками, Резніченко впровадив принцип ремонту дорогами: або дорога має бути якісною від початку та до кінця, або немає чого витрачати гроші платників податків на ремонт її ділянки, який усе одно марний, - зазначив співрозмовник. - Крім того, не те що з Києва не видно, що відбувається в регіонах, навіть із Дніпра важко роздивитися, що потрібно тому або іншому району, селу, тому проблемами цих районів і сіл мають займатися ті, кого тамтешні жителі вибрали: мери, старости, депутати. Саме вони мають знати, що потрібно їхнім виборцям, і з цими знаннями вони повинні прийти до ОДА та домовитися про допомогу. Ми завжди тепло зустрічали таких візитерів, спільно вирішували, що можемо зробити, і робили. Але якщо депутат наплював на людей і забув про них, якщо мер - нездара, то нічого зроблено не буде. У таких випадках усі обвинувачення летіли на нашу адресу, але ми на це відповідали: "Це ж ви вибрали вашого мера чи депутата! Виберіть іншого, а не цю нездару!". Часто нас не розуміли. Люди не завжди бачать залежність між своїм вибором та якістю життя. А вона є".

Детальніше про регіональні досягнення останніх років читайте в матеріалі Андрія Чернікова "Ексрадник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик: "Ми хакнули систему"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі