YouTube в Росії обкладуть "податком"

Поділитися
YouTube в Росії обкладуть
Під "оброк" також потраплять пошуковик Googlе та месенджер WhatsApp.

Сервіси Google, включаючи YouTube та пошуковик, а також месенджер WhatsApp у Росії обкладуть "податком на трафік". Це витікає з «Стратегії розвитку галузі зв'язку в РФ на 2024–2035 роки», яку російське Мінцифри підготувало разом із учасниками ринку, пише "КоммерсантЪ".

Стверджується, що саме мобільні оператори запропонували обкласти популярний відеосервіс "податком на трафік". Хоча ця ініціатива з'явилася на тлі намірів російської влада відключити YouTube у Росії.

Згідно з документом, з-під дії нових правил готуються вивести "ВКонтакте", "Дзен" і "Однокласники" (належать VK), а також сервіси "Яндекс" і відеохостинг Rutube, що належить "Газпром-медіа холдингу".

Серед інших каналів зі значним споживанням трафіку в Росії оператори зв'язку називають сервіси Google, включаючи YouTube та пошуковик, а також месенджер WhatsApp.

Обґрунтовуючи податок на трафік, автори ініціативи послалися на міжнародний досвід. Зокрема, на ухвалене 2019 року рішення окружного суду в Південній Кореї, за яким онлайн-кінотеатр Netflix зобов'язали заплатити оператору SK Broadband компенсацію за пропуск трафіку. Хоча зараз це рішення оскаржується.

Нагадаємо, раніше з Росії пішов онлайн-кінотеатр Netflix. Крім того, компанія Google почала банкрутство своєї російської юрособи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Oleg Goryunov
25 Серпня 2016, 07:36
Роберт Скидельски, член палаты лордов парламента Великобритании в статье "Перспективы глобализации и демократии" http://otetrad.ru/article-1552.html обращает внимание на проблему соединения демократии с меритократией. Насколько эта проблема актуальна, можно увидеть на примере некоторого представительного органа власти. Где ничто не запрещает каждому(!) демократически избранному гарному чоловіку иметь сколь угодно низкий интеллект. Который в свою очередь гарантирует ошибочное решение задач, которые будет решать народный представитель. Если же такой представитель делегирует свое право голоса кому он пожелает, с условием, что интеллект вновь избранного будет не меньше допустимых значений, то он тем самым соединит демократию с меритократией. N.B. Органы власти с потенциально ограниченными умственными возможностями ежедневно воспроизводят подвиг И.Сусанина. Ввиду важности, имеет смысл публиковать на первых страницах СМИ статьи обсуждающие объединение демократии с меритократией.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі