Втрати бюджету від введення податку на виведений капітал складуть 30 млрд грн - АП

Поділитися
Втрати бюджету від введення податку на виведений капітал складуть 30 млрд грн - АП © Андрій Товстиженко, DT.UA
Хоча так звані "збиткові" компанії щорічно законно виводять з України 60 млрд грн.

Втрати від введення податку на виведений капітал для підприємств замість податку на прибуток можуть скласти близько 30 млрд грн, пише УНІАН з посиланням на заступника глави Адміністрації президента Дмитра Шимківа.

"Щоб внести законопроект у парламент, ми проводимо додаткові розрахунки... На даний момент оцінка втрат бюджету приблизно 30 млрд грн, але це песимістичний сценарій. Я думаю, що ця цифра може бути зменшена", - сказав він.

Шимків зазначив, що при цьому зараз так звані збиткові компанії законно виводять з України щорічно 60 млрд грн, а прийняття зазначеного законопроекту дозволить уникнути таких схем. Крім того, за словами заступника голови АП, введення податку дозволить обкласти податком ті об'єкти, з яких раніше не платилися податки. "Приблизно 150 млрд грн за перший рік з'явиться в українського бізнесу для інвестицій. Я вважаю, що це хороший варіант", - сказав він.



Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що дискусія з МВФ щодо заміни податку на прибуток податком на виведений капітал поки передчасна. Це передбачає значні витрати, тобто необхідно знайти компенсатори.

Президент Петро Порошенко відклав подання законопроекту про податок на виведений капітал в парламент через позиції міжнародних партнерів, а саме МВФ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі