Встановлення камер автофіксації порушень ПДР не вплинуло на кількість аварій. Як змінилася статистика?

Інфографіка
Поділитися
Встановлення камер автофіксації порушень ПДР не вплинуло на кількість аварій. Як змінилася статистика?
Найбільший сплеск аварійності зафіксовано в Івано-Франківській та Миколаївській областях - майже на чверть.

Аналіз кількості ДТП, що відбулися в Україні за перші 10 місяців 2021 року та у порівнянні з минулим роком, свідчить, що встановлення камер автофіксації порушень ПДР не вплинуло на кількість аварій. Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот, посилаючись на дані Нацполіції.

Так, за 10 місяців 2021 року кількість ДТП в Україні збільшилася на 14%,  сталося 154480 дорожньо-транспортні події. Це на 14% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Наприклад, в Києві та Київській області було розміщено найбільшу кількість камер, проте з січня по жовтень 2021 року кількість ДТП зросла на 19% — 51 556 випадків проти 43 303 за аналогічний період минулого року.

Загалом третина від загальної кількості аварій припадає на цей регіон.

Найбільший сплеск аварійності зафіксовано в Івано-Франківській та Миколаївській областях. В обох регіонах кількість ДТП збільшилась на 24%.

Натомість випадки аварій із постраждалими по країні зменшилися на 6%, а із загиблими – на 9% відносно аналогічного періоду 2020 року.

Так, в Києві та Київській області кількість ДТП із загиблими зменшилася на 16%. Кількість аварій із постраждалими скоротилася на 8%.

Найгірша динаміка по ДТП з постраждалими зафіксована в Івано-Франківській та Тернопільській областях. Загальна кількість подібних випадків зросла на 21% та 20% відповідно.

Найкраща динаміка з постраждалими спостерігається в Одеській та Волинській областях. В Одеській області кількість таких випадків скоротилася на 21%, а у Волинській — на 20%.

Щодо кількості ДТП із загиблими, найкраща динаміка спостерігається у Запорізькій (-27%), Київській (-21%) та Одеській (-21%) областях. Гірше за всіх відзначились Тернопільська (+31%) та Чернівецька області (+26%).

Щорічно в автомобільних аваріях в Україні гинуть тисячі людей. Причинами ДТП експерти називають поганий стан доріг і дорожньої інфраструктури, а також нехтування правилами дорожнього руху як водіями, так і пішоходами. Докладніше читайте в статті Наталії Рингач"Ціна втрат, яким можна запобігти. ДТП в Україні", на ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі