Він працюватиме у Давосі з 22 по 26 січня, і представлятиме нашу країну як нового технологічного партнера для глобальних компаній, невід'ємну частина європейської спільноти, а також країну технологічних інновацій і висококваліфікованих професіоналів. Наразі Український дім у Давосі вже відвідали близько 300 осіб.
У центрі уваги: IT послуги, агротехнології, технологічні хаби, криптовалюти, технологія блокчейн і відновлювана енергетика.
"Наша мета - показати гостям Українського дому нашу країну такою, якою вони її ніколи не бачили: сучасною, з перспективним технологічним і творчим потенціалом. Розвиток технологічного сектору залучає нові інвестиції у стартапи та IT-компанії і, у той самий час, змінює традиційні сектори української економіки, на приклад, сільське господарство й енергетику" – зазначила його співорганізатор, президент і головний виконавчий директор фонду Western NIS EnterpriseFund Ярослава Джонсон.
В Українському домі виступатимуть президент України Петро Порошенко, президент Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті, українські чиновники, зокрема, міністри закордонних справ (Павло Клімкін), інфраструктури (Володимир Омелян), фінансів (Олександр Данилюк) і віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Також заплановані виступи голови Адміністрації президента Дмитра Шимківа, Віталія та Володимира Кличків і інших.
Український Дім прикрашають роботи молодої української художниці Анни Звягінцевої. Вони пов'язані з головними темами та викликами, що постають перед Україною сьогодні: пошуком свого місця у світі та індустріальною трансформацією, унаслідок якої втрачаються традиції, але народжується здатність до змін.
Як повідомлялося раніше, у у швейцарському Давосі розпочала свою роботу 48-а сесія Всесвітнього економічного форуму.
Серед світових лідерів, які відвідають форум - президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді, голова уряду Канади Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Ізраїля Беньямін Нетаньягу, президент України Петро Порошенко та інші керівники держав і міжнародних організацій.
Минулого тижня видання Financial Times писало про те, що серед найбільших загроз на 2018 рік учасники Всесвітнього економічного форуму в Давосі називали можливе застосування зброї масового знищення. Крім того, серед ризиків були названі наслідки кліматичних змін. А економічні чинники, які традиційно називалися головними загрозами, тепер відійшли на другий план.