У серпні поточного року дефіцит торгівлі зовнішніми товарами і послугами США виріс до максимуму за останні 14 років - на 5,9% до $67,1 млрд. Про це пише liga.net з посиланням на CNBC, який в свою чергу посилається на Міністерство торгівлі США.
Відзначається, що обсяг експорту за аналізований місяць виріс на 2,2% в порівнянні з серпнем 2019 року - до $171,9 млрд. У той час, як імпорт за звітний період збільшився на 3,3% до $239 млрд.
США вдалося скоротити дефіцит торгівлі товарами з Китаєм на 6,7% до $26,4 млрд.
За період січень-серпень торговий дефіцит США збільшився на 5,7% в порівнянні з вісьмома місяцями 2019 року і склав $421,8 млрд.
Видання нагадало, що президент Трамп обіцяв скоротити дефіцит торгового балансу США. З цією метою були введені або підвищені імпортні мита на сталь, алюміній, на більшість товарів з Китаю. США переуклали угоду про північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA) і ввели ряд заходів щодо стимулювання внутрішнього виробництва.
Однак, незважаючи на всі вжиті заходи, американці все одно купують більше імпортних товарів, ніж місцевого виробництва.
Прогноз FiveThirtyEight дає Байдену 80% шансів на перемогу в президентських перегонах, а Трампу лише 20%. Модель також дає демократу 29% шансів на впевнену перемогу - тобто перемогу на всенародному голосуванні, принаймні з різницею в 10 відсотків.
Аналітики журналу The Economist вважають, що шанси Байдена на перемогу набагато вищі, ніж у чинного глави держави, якого висунули республіканці.
Відзначимо, що Байден у двох соціологічних опитуваннях випереджає Трампа на загальнонаціональному рівні на десять і вісім відсотків відповідно.
Інтерес до виборів піднявся до майже рекордного рівня. Майже 6 з 10 зареєстрованих виборців кажуть, що вони стежать за виборами "дуже пильно". Це найбільше, ніж в будь-яку іншу президентську кампанію в цей час в циклі, починаючи з 2000 року.