Влада Ізраїлю схвалила будівництво газопроводу в Європу

Поділитися
Влада Ізраїлю схвалила будівництво газопроводу в Європу © nord-stream2.com
Протяжність газопроводу 1900 км, вартість - $6 млрд. 

Уряд Ізраїлю затвердив багатонаціональну угоду про прокладання трубопроводу для поставок в європейські країни природного газу, з покладів які виявлені у водах Ізраїлю та Кіпру. Про це пише Новий час з посиланням на Bloomberg.

Наголошується, що на будівництво газопроводу довжиною 1900 км планується витратити $6 млрд. На нього планується експортувати газ з родовищ у східній частині Середземноморського басейну, які поки що не розроблені.

В даний час проводиться обстеження маршруту. Очікується, що остаточне рішення буде прийнято протягом двох років. Газопровід планується ввести в експлуатацію до 2025 року.

Як повідомлялося, на початку року в Афінах представники Греції, Кіпру та Ізраїлю підписали міжурядову угоду про будівництво газопроводу EastMed, який з'єднає Близький Схід з Європою. Згідно з планом, газопровід буде проходити через Середземне море від Ізраїлю до грецького острова Крит і материкової Греції, а потім у Італію.

Нагадаємо, що держдепартамент США включив до повноважень закону CAATSA,, який протидіє супротивникам Америки шляхом запровадження санкцій, щодо російських проектів "Північний потік-2" і другої нитки "Турецького потоку".

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель розкритикував рішення США ввести санкції проти російського газопроводу «Північний потік-2».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі