Видобуток газу в лютому впав до п'ятирічного мінімуму

Поділитися
Видобуток газу в лютому впав до п'ятирічного мінімуму © pixabay/moerschy
Видобуток газу в лютому впав на 7,3%.

Україна за підсумками лютого 2021 року скоротила видобуток природного газу в порівнянні з лютим 2020 року на 7,3% - з 1,63 млрд куб. м до 1,51 млрд кубометрів цього року. Як свідчать дані Оператора ГТС України, середньодобовий видобуток газу в лютому цього року склав 54,04 млн куб. м, в той час як в лютому минулого року - 56,3 млн кубометрів.

У той же час на загальний обсяг видобутого за місяць газу вплинув календарний фактор - в минулому році в лютому було 29 днів. Разом з тим, при порівнянні видобутку за лютий 2021 року зі 28 днями лютого 2020 року скорочення становить близько 4%.

У порівнянні з лютим 2019 року видобуток газу в лютому скоротилася на 8% - з 1,64 млрд куб м до 1,51 млрд куб м. За розрахунками видання, видобуток газу в лютому є найнижчим місячним значенням як мінімум за останні 5 років.

Відзначимо, в Міненерго раніше повідомили про те, що собівартість видобутку українського газу становить 2,6 грн.

Чи повинні громадяни країни, яка займає друге місце в Європі за доведеними запасами природного газу і четверте місце за обсягами його видобутку, платити за газ вітчизняного видобутку ціну за імпортним паритетом в пік сезону імпортних цін, та ще зі штучною добавкою за його віртуальну доставку від європейського хабу до кордону? Про це читайте в статті "Український газ з доставкою з Нідерландів".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі