Великі грошові перекази з-за кордону впливають на нарахування субсидії — Мінсоцполітики

03 жовтня, 2018, 15:56 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Доходи від банківських депозитів на розрахунок субсидії не впливають.

Великі грошові перекази з-за кордону впливають на нарахування субсидії — Мінсоцполітики
На нарахування субсидії також впливає виграш у лотерею © Mynizhyn

У Міністерстві соціальної політики України заявили, що отримання істотних грошових переказів з-за кордону може вплинути на рішення соціальних органів про нарахуванні субсидії на житлово-комунальні послуги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

Під істотним переказом розуміється сума, яка перевищує 50 тис грн. Це може трактуватися органами соціального захисту як дохід і буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії.

Також на рішення щодо розрахунку субсидії може впливати виграш в лотерею суми, що перевищує 50 тис грн.

При цьому дохід від нарахованих банківських депозитів не впливає на розрахунок субсидії.

Повідомлялося, що поки невідома точна кількість одержувачів субсидій. Сьогодні - в неопалювальний період - їх отримують 3,2 млн домогосподарств. Деяким субсидії були перепризначені автоматично, частина звернулася за ними вже за новими правилами, починаючи з травня.

Related video

Детальніше про монетизації субсидій читайте у матеріалі Юлії Самаевой та Алли Котляр "Живими грошима" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA / Підготував/ла : Олена Середа
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК