Існуючі темпи зміни податкового законодавства та якість прийнятих законів сприяють збільшенню кількості порушень. Про це у своїй статті для DT.UA пише В'ячеслав Черкашин, експерт з питань податкової та митної політики Реанімаційного пакету реформ.
"Нині під гаслом нормативного "турборежиму" приймають таку кількість законів, що бізнесмен і роботодавець не зможуть існувати, не порушуючи їх. При цьому симптоми "захворювання" підживлюються дедалі більш ультимативними вимогами глобального кредитора країни (МВФ), світовими вітрами деофшоризації та податкової прозорості, а також електорально корисними закликами до боротьби з олігархами. На сьогодні безальтернативними вершинами нової податкової політики ("страна должна цвести построже") стали сумно відомі закони №128 і 129, які впроваджують політику тотальної фіскалізації розрахунків у країні, а також законопроєкт №1210, ухвалений парламентом як закон 16 січня цього року", - пише автор.
Більш детально про наслідки реформування податкової системи читайте у матеріалі В'ячеслава Черкашина, експерта з питань податкової та митної політики Реанімаційного пакету реформ "Агресивна податкова модель".