В Україні запустили онлайн-сервіс для перевірки перевізників

Поділитися
В Україні запустили онлайн-сервіс для перевірки перевізників
Стало простіше перевірити, чи є право у водія маршрутки чи автобуса вийти на маршрут.

Зі вчорашнього дня, 30 серпня, в Україні почав працювати онлайн-сервіс – електронний кабінет перевізника. Це дозволить українцям перевіряти, чи є у водія маршрутки чи автобуса взагалі ліцензія і право вийти на маршрут. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, пише УНІАН з посиланням на прес-конференцію.

"Ми отримаємо зручний продукт для чиновників, бізнесу і суспільства. Він (електронний кабінет – ред.) буде працювати і у відкритому доступі, тому українські громадяни, які користуються маршрутками і різними видами автобусних перевезень, також зможуть вбити номер перевізника, кожного автобуса і перевірити, чи є у нього взагалі ліцензія, право вийти на маршрут. А потім з допомогою фото - або відеофіксації повідомляти Укртрансбезпеку. І це вже буде підставою для перевірки цього перевізника", - повідомив міністр.

У свою чергу, в.о. голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав Дідковський, присутній на прес-конференції, пояснив, що в електронному кабінеті буде доступно відразу п'ять послуг для перевізника.

Так, за допомогою сервісу вантажні та пасажирські автоперевізники зможуть отримувати, розширювати, звужувати або анулювати ліцензії онлайн. Крім цього, за допомогою е-кабінету перевізники зможуть оперативно повідомляти про зміну своїх даних.

"Ми сьогодні отримали продукт, який надає можливість зробити нашу кооперацію з кожним перевізником простіше, більш швидкої та прозорою. В першу чергу, це зручність для тих, хто хоче отримати ліцензію або внести будь-які зміни в ліцензійну справу, починаючи з транспортних засобів і до матеріально-технічної бази. Нікуди не треба їхати, ніяких черг, ніяких безпосередніх комунікацій з працівниками Укртрансбезпеки. В офісі включили лептоп, внесли дані, отримали підтвердження", - сказав Дідковський.

Він також підкреслив, що електронний кабінет зведе до нуля корупційні ризики завдяки виключенню безпосередньої комунікації перевізників з працівниками Укртрансбезпеки. За інформацією Дідковського, наступний крок - це запровадження електронного протоколу.

Повідомлялося, що починаючи з липня в Україні було оглянуто понад 66 тисяч транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів, з них 1,5 тисячі виявилися несправними. Ще 255 транспортних засобів є переобладнаними з порушенням правил, норм і стандартів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі