В Україні рекордно впало виробництво сільгосппродукції

Поділитися
В Україні рекордно впало виробництво сільгосппродукції
Названо основні причини катастрофічного спаду в агросекторі та тваринництві.

Сьогодні, 20 липня, стало відомо, що падіння виробництва сільськогосподарської продукції в Україні у першому півріччі 2020 року прискорилося до 18,7%.

У перші п'ять місяців 2019 року цей показник був 2%, повідомляється на сайті Державної служби статистики України (Держстат).

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький назвав відразу кілька причин зниження показників виробництва.

"Насамперед, це несприятливі погодні умови у поточному році. Дощі та повені в західній частині України, й у той же час тривала посуха на півдні знищили частину врожаїв", - заявив Висоцький на пресконференції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Крім цього, за словами заступника міністра, були проблеми зі збором врожаю, а тенденція спаду у тваринництві України посилилася.

"Умови, що виникли не сприяли своєчасному збору сільськогосподарської продукції. Значний вплив на показники має також тривала тенденція спаду тваринницької галузі в Україні", - додав Висоцький.

За даними Держстату, виробництво продукції рослинництва у першому півріччі 2020 знизилося до 56,8%, тваринництва – до 2,2% у порівнянні з січнем-червнем 2019 року.

Як відомо, в 2019 році виробництво сільськогосподарської продукції в Україні зросло на 1,1% після стрибка на 8,1% в 2018 році й спаді на 2,2% у 2017 році.

Раніше повідомлялося, що попередня вартість інфраструктурних збитків від паводків на Закарпатті склала 125 млн грн. На окремих ділянках автомобільних доріг відбулися переливи паводкових вод, затоплення дворів, відключення енергопостачання, руйнування окремих ділянок автомобільних доріг та водогосподарських об'єктів.

Нагадаємо, центри зайнятості роботодавців станом на 14 червня подали понад 197 тисяч пакетів документів у рамках програми допомоги по частковому безробіттю (платники єдиного податку).

Також ZN.UA писав, що коронавірус SARS-CоV-2 увійде в історію не тільки з-за непередбачуваності впливу на людину, але і з-за глобальної кризи. Детальніше читайте в матеріалі Ярослава Жаліло "Процес виходу з карантину для економіки навіть більш ризикований, ніж сам карантин".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі