В Росії говорять про можливі домовленості з США та Саудівською Аравією щодо цін на нафту

Поділитися
В Росії говорять про можливі домовленості з США та Саудівською Аравією щодо цін на нафту © Pexels
Нафтовий ринок реагує на конфлікт на Близькому Сході.

Якщо конфлікт між Ізраїлем та Іраном матиме істотний тиск на ціни на нафту, то Росія, США та Саудівська Аравія можуть знову об'єднати зусилля для стабілізації нафтового ринку. Про це заявив глава Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв у коментарі Reuters.

Наразі ціни ростуть через побоювання гравців ринку щодо перебоїв у постачанні нафти. Тому, як зазначив Дмитрієв, доцільно застосувати сценарій 2020 року, коли президенти Росії та США разом із наслідним принцом Саудівської Аравії погодили спільне скорочення видобутку нафти на тлі пандемії COVID-19. 

"Поки що рано говорити про конкретні спільні дії, але, виходячи з попереднього прецеденту, такі дії можливі", – зазначив Дмитрієв під час Петербурзького міжнародного економічного форуму.

На його думку, подорожчання нафти знижує ймовірність нових санкцій проти російського енергетичного сектору, зокрема в межах ЄС, де обговорюється черговий пакет обмежень.

Нагадаємо, що Євросоюз тимчасово змінили свої плани щодо зниження граничної ціни на нафту з Росії. Збільшення цінового порогу не підтримала президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час саміту G7.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі