В Раді хочуть переглянути соціальні виплати та скоротити їх

Поділитися
На думку Дмитро Наталухи, це «радянський спадок» від якого треба відмовлятися.

В Раді пропонують в умовах повномасштабної війни та задля скорочення залежності від міжнародних партнерів відмовитись від частини соціальних витрат бюджету. Про це заявив Дмитро Наталуха, народний депутат і голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, в інтерв’ю виданню Укрінформ.

На питання журналіста чи не забагато грошей йде на соціальщину, він відповів:

«Це радянський спадок. Він закарбувався у Конституції, на жаль, де чорним по білому написано, що Україна – це соціальна держава, і купа соціальних гарантій. Перше, що нам розкажуть з вами, – що ми діємо неконституційно, забираючи соціальні права громадян. Я не великий прихильник переведення всього на приватні процеси, наприклад, навчання. Я вважаю, якісь соціальні послуги держава має продовжувати надавати, але обсяг їх, я з вами погоджуюся, напевно має бути скорочений. І, мені здається, в умовах і дефіциту бюджету, і зниження допомоги ми, напевно, будемо переглядати це. Тобто має бути створена інша, більш збалансована система, яка враховує нові реалії, а не реалії 80–90-х років», - сказав він.

Також в Раді хочуть дозволити бізнесу бронювати працівників від мобілізації за гроші. На думку Наталухи, роботодавець повинен доплачуючи за кожного працівника близько 20 тисяч гривень на місяць. На думку ініціаторів, це дозволить збільшити надходження до держбюджету на 200-500 мільярдів гривень.

 

 
 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі