В "Онексімі" спростували продаж усіх російських активів Прохорова

Поділитися
В "Онексімі" спростували продаж усіх російських активів Прохорова У компанії Михайла Прохорова спростували розпродаж його російських активів © Ведомости
"Онексім" буде і надалі активно працювати на російському ринку, заявив гендиректор компанії.

В групі "Онексім" російського мільярдера Михайла Прохорова не приймалось жодних рішень з приводу розпродажу всіх активів у Росії, заявив гендиректор компанії Дмитро Разумов.

За його словами, робити висновки про розпродаж активів на підставі факту проведення тих чи інших переговорів – некоректно.

"В наших численних активах завжди щось відбувається. Ми весь час ведемо переговори про покупку та продаж, залучення партнерів щодо тих чи інших активів", - наголосив він у коментарі для РБК, вказавши, що деякі переговори ведуться вже кілька років.

"Робити на підставі факту переговорів висновок про "розпродаж всіх активів у Росії" некоректно. Ніяких "рішень" на цю тему нами не приймалося", - резюмував разумов.

За словами глави компанії, "Онексім" буде і надалі активно працювати на російському ринку. В осяжному майбутньому, група має намір приділити особливу увагу розвитку в РФ своїх банківських і фінансових інститутів, таких як "Ренесанс Кредит", "Ренесанс Капітал", МФК, а також страхової компанії "Згода".

Читайте також: Савченко сплатила російській державі штраф та сказала, щоб вони вдавилися

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що група "Онексім" Прохорова шукає покупців на всі належні їй російські активи.

"Онексім" володіє активами в гірничо-металургійній галузі (UC Rusal, "Уралкалий"), фінанси (страхова компанія "Згода", банки "Ренесанс капітал", "Ренесанс кредит", МФК), енергетиці ("Квадра"), нерухомості (МЕНІ), медіа (РБК, "Сноб"). Стан Прохорова Forbes оцінив в цьому році в 7,6 млрд доларів.

Бізнес Прохорова опинився під тиском вже після того, як він сходив в політику, вважає політолог Олексій Макаркін. У влади виникла ідея створити праву партію – і з'явився Прохоров з "Правим справою". Потім почалися протести 2011 році, він теж пішов на мітинги, його захопила інерція політичної активності. У 2012 році Путін не заперечував проти висунення Прохорова на виборах президента, але той отримав несподівано високу підтримку (7,98% голосів по Росії і 20,5% у Москві). Не розібравшись, що з цією підтримкою робити, Прохоров відійшов від політики, але РБК, який він придбав, почав працювати з ліберальною аудиторією – а держава вже взяла курс на консерватизм.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі