В МАГАТЕ розповіли, що роблять для боротьби з раком

Поділитися
В МАГАТЕ розповіли, що роблять для боротьби з раком © EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY
В половині всіх випадків вилікуватися допомагає променева терапія. 

Рак є однією з головних причин захворюваності та смертності в усьому світі, з приблизно 19 мільйонами нових випадків і близько 10 мільйонів смертей щороку, повідомляють на сайті МАГАТЕ. Понад 60% нових випадків припадає на країни з низьким і середнім доходом, де смертність від раку складає 70%. Як наслідок, зростання захворюваності на рак ще більше обтяжує і без того обмежені ресурси в багатьох країнах.

Під керівництвом Міжнародного союзу боротьби з раком (UICC) 2024 рік знаменує кампанію Всесвітнього дня боротьби з раком «Усунути прогалину в догляді». Цей глобальний заклик до дій об’єднує мільйони людей у всьому світі, щоб зробити пріоритетним лікування, яке рятує життя, і усунути нерівність у здоров’ї.

«Промені надії» — це відповідь МАГАТЕ на нерівний розподіл ресурсів для лікування раку. Фонд сприяє виконанню Порядку денного на період до 2030 року та Цілі сталого розвитку 3 (Гарне здоров’я та благополуччя), індикатор 3.4 щодо зменшення передчасної смертності від неінфекційних захворювань (включно з раком) на одну третину.

Через фонд МАГАТЕ спрямовує ресурси, які надають доступ до променевої терапії усім хворим на рак. 

«Радіотерапія допомагає приблизно в половині всіх випадків раку. Ця форма лікування потребує значного початкового фінансування, великих і стійких фінансових потоків, групи висококваліфікованих медичних працівників, а також надійної системи безпеки та гарантії якості. Ми не можемо зробити це поодинці. Глобальний масштаб виклику вимагає узгодженої відповіді», - сказав генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі, анонсуючи заходи для поважних гостей та спікерів з усього світу.

Раніше ми писали про те, що 82-річний президент Намібії Хаге Гейнгоб помер у лікарні 4 лютого через кілька тижнів після того, як у нього був діагностований рак.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі