В Держслужбі зайнятості назвали найбільш затребувані спеціальності в Україні

Поділитися
В Держслужбі зайнятості назвали найбільш затребувані спеціальності в Україні Українському бізнесу потрібні кваліфіковані робітники, але платити їм поки готові набагато менше, ніж в ЄС
Попит на робочі спеціальності залишається стабільно високим, але рівень зарплат не завжди привабливий для шукачів.

Державна служба зайнятості констатував зростання попиту на представників робочих спеціальностей: менш ніж за рік кількість вакансій збільшилася на 11%.

"Найбільшим попитом в Україні користуються робочі спеціальності. Роботу для фахівців, що працюють "руками" знайти простіше і заробітна плата для таких вакансій пропорційно збільшується від рівня кваліфікації спеціаліста", - йдеться в повідомленні, поширеному прес-службою відомства в понеділок, 11 грудня.

Найбільша кількість вакансій – на підприємствах переробної промисловості (23%), торгівлі та ремонту автотранспорту (16%) й у сфері транспортних послуг (9%).

22% роботодавців мають намір найняти кваліфікованих робітників з інструментом, 21% - робітників з обслуговування, експлуатації обладнання і машин.

Середня зарплата, на яку можуть розраховувати кандидати на вакантні робочі місця, - 4600 гривень на місяць. У Києві та великих містах рівень зарплат значно перевищує середній показник по країні.

Нагадаємо, що в жовтні рівень безробіття порівняно з попереднім місяцем знизився і склав 1,1%. У жовтні в Державній службі зайнятості було зареєстровано 281,9 тисяч безробітних (проти 303 тисяч місяцем раніше). Таким чином, кількість безробітних зменшилась на 21,1 тисячу чоловік.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі