Українська компанія вимагає в суді заборонити виробництво "Ентеросгелю" в Росії

Поділитися
Українська компанія вимагає в суді заборонити виробництво "Ентеросгелю" в Росії «ЕФ «Креома Фарм» стверджує, що компанія отримала євразійський патент на виробництво препарату у 2005 році © mykaleidoscope.ru
В РФ припускають, що справа носить характер "патентного троллінгу".

Українська компанія "ЕФ "Креома Фарм" вимагає визнати незаконним виробництво "Ентеросгелю" в Росії, пише Газета.ру. За інформацією видання, "ЕФ "Креома Фарм" звернулася в Московський арбітражний суд з позовом проти російського виробника препарату "ТНК Сілма".

Згідно з поданими суду документами, позивач вимагає заборонити російській компанії подальше виробництво лікарського засобу, вилучити всі вироблені до даного моменту препарати, що випускаються під брендом "Ентеросгель", а також обладнання та матеріали, призначені для виробництва препарату.

Аналогічний позов поданий і в Казахстані, де також йде виробництво "Ентеросгелю". "ЕФ "Креома Фарм" стверджує, що компанія отримала євразійський патент на виробництво препарату в 2005 році. В "ТНК Сілма" заперечують, повідомляючи, що вони зареєстрували аналогічний патент у Росії ще раніше, у 2004 році.

В компанії Transtechnology, яка представляє в суді інтереси "ТНК Сілма", припускають, що справа носить характер "патентного троллінгу": в таких справах позивач розраховує, що відповідач віддасть перевагу домовитися в досудовому порядку і виплатити певну суму позивачу за відкликання позову.

"Ентеросгель" - лікарський препарат, ентеросорбент, служить для виведення шкідливих речовин з організму. Являє собою "розумну" губку з порами, розміри яких відповідають розмірам молекул шкідливих речовин. Корисні речовини препарат не сорбує. Природним чином рухаючись по кишечнику, "Ентеросгель" вбирає в себе токсини, шкідливі бактерії і віруси і за сім годин виводиться з організму.

Читайте також: Майже 30% українських сімей не можуть оплатити ліки і медичні послуги

Нагадаємо, 8 серпня уряд України спростив реєстрацію ліків з країн Заходу. Як заявила в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, прийняття цієї постанови дозволить спростити державну реєстрацію лікарських засобів, зареєстрованих компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, ЄС, і скоротить до десяти днів строк прийняття рішення про реєстрацію лікарського засобу або про відмову в такій реєстрації.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі