Українці відмовляються терпіти матеріальні труднощі заради реформ - опитування

Поділитися
Українці відмовляються терпіти матеріальні труднощі заради реформ - опитування Більшість українців хочуть добре жити © Андрій Товстиженко, DT.UA
Частина українців зневірилися в реформах, частина заявляють, що їх матеріальне становище вже зараз нестерпне.

Тільки 8% громадян України згодні терпіти певні матеріальні труднощі скільки буде потрібно, якщо реформи дійсно приведуть до успіху країни, 29,2% заявили, що вони готові терпіти їх не більше року, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Близько чверті (24,3%) - не готові терпіти труднощі, тому що не вірять в успішність реформ, а 32% - не готові через те, що їх матеріальне становище вже зараз нестерпне.

При цьому 19,1% респондентів дотримуються думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих декількох років, 45,4% - що труднощі можуть бути подолані в більш віддаленій перспективі, а 23,4% заявили, що країна взагалі не здатна їх подолати.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 24 лютого 2016 року. Опитаний 2021 респондент у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування громадської думки, проведене наприкінці 2014 року в рамках спецпроекту DT.UA Народ і Реформи, показало, що українці плутають реформи з популізмом політиків. Як виявилося, вони розуміють під реформами насамперед підвищення зарплат і пенсій, зниження пенсійного віку, а також зняття недоторканності з різних представників влади.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі