Українці проти ініціативи Мінфіну надати вільний доступ податковій до банківської таємниці - дослідження

Поділитися
Лише 30% українців підтримують таку пропозицію.

Ініціативу Міністерства фінансів України стосовно того, щоб надати доступ податковим органам до банківської таємниці без рішення суду, не підтримують близько 63.3% українців. Натомість схвалюють пропозицію лише 30% респондентів.

Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології, зробленого на замовлення Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна.

Так, Національна стратегія доходів на 2024-2030 роки, яку підготувало Міністерство фінансів України, пропонує скасувати заборону щодо розкриття податковим органам банківської таємниці про наявність та рух коштів на рахунках боржника (платника податків).

Дослідження проводилось з 5 лютого по 4 березня 2024 року.  На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 2008 респондентів у віці 18 років і старше.  До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року та громадяни, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.  Статистична похибка вибірки не перевищує 2.4%.  

Повідомлялось, що обсяги торгівлі в Україні збільшилися у січні-лютому 2024 року по відношенню до січня-лютого 2023 року значно збільшились. Детінізацію забезпечило  введення обовʼязку з ведення РРО та штрафи за їх не використання. 

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі