Українські мірошники і хлібопекарі анулювали свої підписи під меморандумом про експорт зерна

Поділитися
Українські мірошники і хлібопекарі анулювали свої підписи під меморандумом про експорт зерна © infoindustria.com.ua
Баланс між внутрішнім споживанням зернових та експортом може бути порушений.

Представники об'єднання "Борошномели України", Всеукраїнської асоціації пекарів (ВАП) і об'єднання "Укрхлібпром" відкликали підписи під узгодженим 5 липня меморандумом по граничним обсягам експорту зерна в 2021/2022 маркетинговому році (МР, липень-червень). Про це пише Інтерфакс-Україна.

Таке рішення пов'язане з тим, що позиція по граничним обсягам експорту української пшениці були проігноровані. Лист про це направлено на адресу міністра агрополітики Романа Лещенко.

Однак деталі обгрунтування свого рішення підписанти пообіцяли оприлюднити пізніше.

Повідомлялося, що учасники зернового ринку і Мінагрополітики 5 липня підписали меморандум про взаєморозуміння на 2021/2022 МР. Вони підписують цей документ щорічно з 2011 року для збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями України.

Як писало ZN.UA, справді, аграрії нинішнього року зібрали небувалий урожай пшениці — 32 млн т. Але чи має середньостатистичного обивателя «житниці Європи» тішити цей рекорд? Спірне питання. Детальніше читайте в тексті Сергія Следзь і Лариси Гук - «Переваги» рекордного врожаю пшениці в 32 мільйони тонн: за хліб, виготовлений з фуражного зерна, заплатимо за світовими цінами ».

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі