Україна щомісяця витрачає на війну до 6 млрд доларів — USAID

Поділитися
У США усвідомлюють, що грошей, які Київ отримує в рамках фіндопомоги, не вистачає. 

Глава Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер розповідає, що щомісяця Україна витрачає на протидію агресії Росії на всіх напрямках фронту 5-6 млрд доларів. Її слова цитує  DW.

"Середньомісячні витрати уряду, який повинен справлятися з війною, за останніми розрахунками становлять близько $5-6 млрд на місяць", - сказала Пауер.

Вона назвала ці витрати приголомшливими та зауважила, що допомога від США у розмірі $7,5 млрд не дасть можливості покрити всі потреби Києва в цьому питанні. 

"Ми знаємо, що цих грошей не вистачить, ми знаємо, що надалі буде потрібно ще більша пряма бюджетна підтримка, - підкреслила Пауер, додаючи, що "Путін перетворює на зброю продовольство і гуманітарну допомогу, використовуючи їх як інструмент війни в Україні, перетворює на зброю глобальний голод і використовує дезінформацію, намагаючись переконати країни, що розвиваються, що причиною їх проблем з продуктами харчування є санкції (західних країн проти РФ. - ред.)". За її словами, саме це є проблемами, пов'язаними з довготривалими наслідками цієї війни. 

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов попереджає, що війна в Україні далека від завершення. За його словами, диктатор Владімір Путін не відмовився від своїх планів захопити всю територію нашої держави. 

Правду про війну читайте в інтерв'ю Інни Ведернікової з військовим аналітиком Агілом Рустамзаде для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі