У ЄБРР розповіли про співпрацю з найбільшими агрохолдингами країни

Поділитися
У ЄБРР розповіли про співпрацю з найбільшими агрохолдингами країни © ru.publika.md

В Європейському банку реконструкції та розвитку впевнені, що інвестиції в українські агрохолдинги допомагають їм стати кращими і ближчими до світових стандартів. Про це заявив старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов, пише УНН. Зарарз ЄБРР співпрацює з такими великими агрохолдингами, як "Астарта", "Нібулон", "Миронівський хлібопродукт" (МХП). Раніше банк фінансував і "Кернел", але потім зупинив співпрацю, не вказавши причини.

"Ми з "Кернел" не працюємо. У нас був проект і він зупинений через низку причин. Це не клієнт банку", - сказав Усов.

У той же час банк задоволений спільними проектами з МХП. Мова йде про інвестиції у збільшення зернових площ, які використовуються для відгодівлі птиці та завод із виробництва біомаси.

"Ми розуміємо, що компанія за час роботи з ЄБРР стала кращою в плані приведення її у відповідність до світових стандартів", - зазначив він.

Коментуючи інформацію в ЗМІ про те, що ЄБРР нібито вивчає скарги деяких громадян на "МХП", він підкреслив, що мова йде не про ЄБРР, а про незалежний від банку орган "PCM" (Project Complaint Mechanism). Але як би там не було, ніякої надзвичайної ситуації в цьому немає – подібні скарги часте явище в різних країнах світу, запевняють в ЄБРР.

"Це незалежна від ЄБРР структура, яка розглядає зовнішні обіги, у разі, якщо з точки зору громадськості або природоохоронних організацій щось пішло не так. Це не є якась надзвичайна ситуація, досить часто таке буває в різних країнах і після того, як орган закінчить свою роботу, вони поділяться результатом з тими, хто цей лист відправив. Питання, які піднімаються, вони не нові, ми досить часто з екологами і цими територіальними утвореннями зустрічаємося і ми вже досить докладно на них відповідали, востаннє на наших зборах акціонерів у травні. Зараз ту ж роботу виконує незалежний орган", - пояснив Усов.

Він також підкреслив, що реалізація та втілення в життя комплексних планів щодо природоохоронних заходів, куди входить все на світі і, яких ЄБРР вимагає від компаній - надзвичайно важливий аспект, але, як і все глобальне - елементарно вимагає часу.

Поділитися
Підготував/ла Ирина Знась
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі