У ЄБРР назвали умови подальшого кредитування "Нафтогазу"

Поділитися
У ЄБРР назвали умови подальшого кредитування Для відновлення доступу "Нафтогазу" до кредитної лінії необхідно продовжити реформу управління компанією
Кабмін повинен виконати свої зобов'язання перед Банком до кінця липня.

Доступ НАК "Нафтогаз України" ло кредитної лінії Європейського банку реконструкції та розвитку в обсязі 300 мільйонів доларів буде відновлено в повному обсязі після затвердження Кабінетом міністрів фінансового плану і продовження реформи корпоративного управління компанії.

Український уряд має виконати свої зобов'язання перед ЄБРР до кінця липня, повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Зокрема, Кабмін повинен затвердити фінплан компанії на 2017 рік, а також перелік очікуваних показників роботи наглядової ради "Нафтогазу".

Фінплан компанії був погоджений наглядовою радою "Нафтогазу" і переданий в Кабмін у квітні.

На минулому тижні ЄБРР схвалив надання "Нафтогазу" 66 мільйонів доларів в рамках кредитної лінії, відкритої в жовтні 2015 року.

Нагадаємо, наприкінці вересня 2015 року ЄБРР схвалив виділення Україні $ 300 млн на закупівлю газу на зиму. Це поновлюваний кредит на 3 роки, протягом яких "Нафтогаз" може погашати і знову позичати кошти в межах цієї суми для закупівлі європейського газу.

У цілому пакет фінансування "Нафтогазу" для закупівлі "зимового" газу становить $ 1,3 млрд. Більше половини цих коштів - кредити, які Україні доведеться взяти ($ 300 у ЄБРР $ 500 у Світового банку), щоб зняти "стурбованості" ЄС і РФ про стабільность транзиту газу взимку.

У статті DT.UA "Зимовий" пакет-2015–2016: торг доречний" автор Алла Єрьоменко зазначає, що цей газ потрібен не стільки для потреб України, скільки для підтримки "великого" транзиту російського газу в Європу компанією "Укртрансгаз". На закупівлю необхідного обєму газу "Нафтогазу" потрібно мінімум $ 1,5 млрд.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі