У першому півріччі українці п'ять мільйонів разів їздили в Польщу

Поділитися
У першому півріччі українці п'ять мільйонів разів їздили в Польщу У Польщі більше 27 тисяч разів відмовили українцям у в'їзді в першому півріччі 2019 © РБК-Україна
Кількість візитів в сусідню країну збільшилась на 250 тисяч.
Кількість відмов українцям у в'їзді в Польщу зросла на 12% в першому півріччі 2019 року. Про це повідомили в аналітичному центрі "Європа без кордонів". Зокрема, в першому півріччі було відмовлено у в'їзді українцям 27 923 разів.

Це свідчить про те, що ситуація з відмовою у в'їзді громадянам України на кордонах Європейського Союзу стабілізується після більш ніж 50-відсоткового зростання в 2018 році, адже абсолютна більшість всіх відмов у в'їзді в ЄС відбуваються на польському кордоні.

При цьому порівняно з 2016 роком кількість відмов все-таки зменшилася.

У 2016 році 45 800 громадян України отримали відмову в Шенгенській візі і ще 27,7 тисячі - відмова у в'їзді на кордоні (разом 73,5 тисячі). У 2018 році 8,6 тисяч громадян України отримали відмову у візі і ще 57,6 тисячі - відмову у в'їзді на кордоні (разом 66,2 тисячі).

У цілому, згідно зі звітом Прикордонної служби Польщі, у першому півріччі 2019 громадяни України здійснили майже п'ять мільйонів візитів до Польщі, що на 250 тисяч більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Зокрема, вдвічі зросла кількість перетинів кордону повітряним шляхом - з 157 тисяч до 312 тисяч.

Серед причин відмови брак документів для підтвердження мети візиту та умов перебування та брак коштів для гарантування перебування або повернення назад. Так само, як і раніше, абсолютна більшість відмов відзначають на кордоні.

Як повідомлялося, за два роки дії безвіза українці здійснили 33 мільйони поїздок в країни ЄС.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі