У ДТЕК прокоментували звинувачення «Центренерго» в зриві поставок і підвищенні цін

Поділитися
У ДТЕК прокоментували звинувачення «Центренерго» в зриві поставок і підвищенні цін © dtek.com
У компанії назвали заяву «Центренерго» маніпуляцією і спробою перекласти відповідальність за непрофесіоналізм.

У ДТЕК Ріната Ахметова прокоментували звинувачення «Центренерго» в зриві поставок вугілля і зростанні цін. У компанії відзначили, що загальний обсяг вугілля, що ДТЕК повинен відвантажити до квітня 2021 року, становить 600 тис. тонн. При цьому в листопаді-грудня 2020 роки вже поставлено 400 тис. тонн вугілля, що на 100 тис. тонн вище плану-графіка.

Тобто, згідно з повідомленням, ДТЕК здійснює поставку вугілля з випередженням графіка поставок, передбаченого договором.

Також зазначається, що на січень «Центренерго» було погоджено поставку вугілля об'ємом 50 тис. тонн, що в найближчий день прибуде до "Центренерго". Цей обсяг вугілля відповідає передоплаті (106 млн грн), і умовами, зафіксованим в специфікації до договору (1650 грн/т).

У ДТЕК вважають заяву «Центренерго» маніпуляціями і перекручуванням фактів, а також спробою перекласти відповідальність за непрофесійну підготовку до ОЗП.

«Закликаємо ПАТ« Центренерго »більш відповідально підходити до планування і своєчасно оцінювати ризики», - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що держпідприємство "Центренерго" звинуватило енергохолдинг ДТЕК, власником якого є Рінат Ахметов, в зриві поставок вугілля перед похолоданням, плюс, в підвищенні цін на паливо.

"Найбільший приватний постачальник вугільної продукції (" ДТЕК Енерго "Ріната Ахметова - ред.) Зупинив відвантаження вугілля на адресу ТЕС" Центренерго ", порушивши умови договору, не дивлячись на отриману передоплату в розмірі 106 млн грн. Більш того, користуючись критичною ситуацією з запасами палива, 13 січня постачальник надіслав на адресу "Центренерго" попередження про підвищення ціни на вугілля з 1650 грн до 2100 грн за тонну ", - сказано в повідомленні.

Раніше в "Укренерго" заявили про критичний рівень запасів вугілля всіх марок на складах ТЕС. Запаси з початку листопада 2020 року зменшилися в 5,2 разів до 487,5 тис тонн.

Нагадаємо, що Білорусь надала допомогу Україні в резерві потужностей в обсязі 3,1 млн кВт/год електроенергії. Поставки виконані з метою забезпечення сталої роботи енергосистеми України в період несприятливих погодних умов.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі