Всього від дій Стенфорда постраждали близько 30 тис. вкладників. В ході розслідування так і не вдалося виявити 90% коштів, які нібито були в розпорядженні банку Stanford International.
Фінансист Аллен Стенфорд, який обдурив приватних інвесторів, що довірили йому свої гроші, і заподіяв їм збитки на суму понад 7 млрд доларів, отримав 110 років в'язниці.
Побудована ним фінансова піраміда була названа найбільшою з усіх викритих у США.
Сам Стенфорд, якого у 2006 році журнал Forbes поставив на 206 рядок списку найбагатших людей, запевняв суддів у своїй невинності і заявив на судовому засіданні, що нікого не обманював.
Широку популярність техаський банкір Стенфорд отримав завдяки тому, що щедро підтримував крикет у Сполученому Королівстві і на Карибських островах.
Однак після того як він не зміг виконати свої зобов'язання з організації турніру Twenty20 у Великобританії, ним зацікавилися американські органи фінансового контролю, і його імперія почала руйнуватися.
У 2009 році він був узятий під варту, і йому було відмовлено у звільненні під заставу.
Фінансові операції Стенфорд проводив через банк на острові Антігуа, розташованому в Карибському морі.
Всього від його дій постраждали близько 30 тисяч вкладників. В ході розслідування так і не вдалося виявити 92% коштів, які нібито були в розпорядженні банку Stanford International. !zn