«Без прийняття пенсійної реформи Міжнародний валютний фонд не буде виділяти гроші», - сказав С.Тігіпко журналістам у Кабінеті міністрів у середу, 23 березня.
При цьому він зазначив, що це «не буде трактуватися як зупинка програми».
С.Тігіпко висловив думку, що в даному випадку дії МВФ будуть зрозумілими. «Тому що 3% дефіцит бюджету Пенсійного фонду - 3% ВВП у 2010 році. Це величезні гроші. І якщо ми не дамо відповідь на те, яким чином ми зменшимо ці витрати з бюджету, ніхто нас не зрозуміє, ніхто кредит давати не буде», - сказав С.Тігіпко, підкресливши, що це може вплинути на всі рейтинги країни у світі.
Як відомо, так звана «пенсійна реформа» передбачає підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років шляхом його збільшення на 6 місяців щороку.
Нагадаємо, що минулого тижня президент Віктор Янукович повідомив про те, що він особисто «скасував...розгляд закону про пенсійну реформу» у Верховній Раді.
Згідно з текстом проекту листа української влади на адресу МВФ, який є у розпорядженні DT.UA, однією з умов отримання Україною чергового траншу кредиту МВФ є ухвалення закону про пенсійну реформу до кінця березня поточного року.
Раніше С.Тігіпко вже визнав, що МВФ виділить черговий транш не раніше квітня.
С.Тігіпко також звинувачував народних депутатів у саботажі, у зв'язку із затягуванням розгляду пенсійного законопроекту.
За матеріалами УНІАН