Тігіпко припускає, що приватизацію «Луганськтепловозу» буде скасовано

Поділитися
Приватизація «Луганськтепловозу» була проведена з порушеннями, і, швидше за все, буде скасована у судовому порядку, заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко в інтерв'ю журналу «Фокус». При цьому він підкреслив, що необхідно прискорити продаж «Укртелекому».

Приватизація «Луганськтепловозу» була проведена з порушеннями, і, швидше за все, буде скасована у судовому порядку, заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко в інтерв'ю журналу «Фокус». При цьому він підкреслив, що необхідно прискорити продаж «Укртелекому».

Процес приватизації «Луганськтепловозу» віце-прем'єр прокоментував таким чином: «Підприємство приватизовано з порушеннями, і під час приватизації були всі ознаки корупції. Треба було допускати до конкурсу всіх учасників. Через вилучення групи «Приват» увечері напередодні продажу країна просто втратили гроші. Виставивши меншу у перерахунку на долари ціну заводу стосовно попередньої приватизації, не зробивши жодного кроку в аукціоні, ми не могли гірше почати роботу ФДМ. Зараз помилки треба виправляти».

При цьому Тігіпко заявив, що, не дивлячись на значні можливості інвестора, який прийшов на підприємство, процес приватизації може бути скасовано в судовому порядку.

«Мене засмучує такий підхід, тому що інвестор туди прийшов професійний, з хорошою базою, ринком збуту. Але прийшов він у стилі початку 1990-х. Так що все вирішить суд, і я думаю, що ця приватизація буде скасована», - заявив Тігіпко.

Нагадаємо, раніше Фонд державного майна України і російська компанія «Брянський машинобудівний завод» прийняли рішення укласти мирову угоду і договір про врахування  зустрічних вимог, у рамках якого російський інвестор знов отримає 76% акцій ВАТ «Луганськтепловоз» і обидві сторони будуть звільнені від зустрічних грошових розрахунків .

Віце прем'єр також висловив свою думку про можливу приватизацію «Укртелекому» і Одеського припортового заводу.

«Укртелеком» необхідно продавати. Він за останній час зменшився у ціні мінімум удвічі. Тим більше, навіщо державі бути залученій у підприємстві, яке на прибутковому ринку працює зі зростаючими боргами. А ось із ОПЗ справа принципово інша. Це питання стратегії розвитку економіки, тому що там аміачна труба і перевантаження аміаку в порту. Тут я б не поспішав, володіння підприємством дозволяє державі впливати на весь ринок. Вважаю, що необхідно далі продавати обленерго, теплову енергетику», - заявив віце-прем'єр.

За матеріалами «Фокусу»

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі