Світовий банк схвалив концепцію партнерства з Україною

Поділитися
Світовий банк схвалив концепцію партнерства з Україною Фінансова підтримка Світового банку буде залежати від прогресу України у реалізації реформ © colombiareports.co
Концепція базується на системній оцінці економіки країни.

Рада директорів Всесвітнього банку схвалила концепцію партнерства з Україною на 2017-2021 роки, повідомляє прес-служби Міністерства фінансів.

Головна мета концепції партнерства - сприяння сталому та комплексному відновленню економіки України.

Наголошується, що це стратегічний документ співробітництва між Україною і Світовим банком. Він узгоджений з цілями стратегії розвитку України, які були визначені в Програмі та плані дій уряду, схваленому в 2016 році.

Концепція базується на системній оцінці економіки України, яка була завершена фахівцями СБ в березні 2017 року. Оцінка містить середньостроковий план підтримки банком реформ, які проводить уряд України.

При цьому фінансова підтримка Світового банку буде залежати від прогресу України у реалізації реформ, покращення результатів впровадження портфеля проектів МБРР в Україні та загального кредитного потенціалу Світового банку і нормативу кредитування для України.

"Фінансовий потенціал, технічні знання, глобальний досвід і новаторське мислення команди групи Світового банку в найближчі 4 роки будуть спрямовані на всебічну підтримку цих реформ. Стратегія партнерства з Україною на 2017-2021 роки стане черговим кроком на шляху плідного співробітництва України та Світового банку", - зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Раніше Світовий банк затвердив рішення про надання українським компаніям кредиту в розмірі $ 150 млн.

Повідомлялося, що Мінсоцполітики за підтримки Світового банку почало пілотний проект працевлаштування безробітних одержувачів державної соціальної допомоги та внутрішньо переміщених осіб.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі