Світові ціни на нафту мінімально зросли

Поділитися
Світові ціни на нафту мінімально зросли Ціни на нафту призупинили падіння © lexaarts / Depositphotos
Brent подорожчав на 0,35%, до $ 43,38 за бочку.

Ціни на основні еталонні сорти нафти трохи підросли, після обвалу до тримісячних мінімумів. Про це свідчать оперативні дані електронних торгів.

Так, вересневі ф'ючерси на легку нафту марки WTI на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) зросли на 0,73%, до 41,44 дол. за барель.

На Лондонській біржі ICE Futures ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у вересні впали на 0,35%, до 43,38 дол. за барель.

Американський ринок, після того, як вартість нафти WTI падала в четвер, 28 липня, до 41,14 дол., що на 20,4% нижче рівня 9 червня, опинився в "ведмежою" зоні, констатує Financial Times. "Ведмежим" вважається ринок, коли зниження цін перевищило 20%.

У четвер ціни на нафту знижувалися до мінімуму за три місяці із-за ознак триваючого зростання запасів палива в світі, що підтвердила на цьому тижні статистика з США.

Раніше повідомлялося про те, що виробники нафти масово страхуються від можливого падіння цін в найближчому майбутньому, оскільки, незважаючи на деклароване багатьма бажання "заморозити" видобуток, у багатьох країнах світу видобуток "чорного золота" істотно зростає.

Аналітики ING Bank прогнозують, що ціни на нафту у II півріччі 2016 року будуть перебувати на рівні 40 доларів. На їхню думку, одразу кілька важливих факторів змушують песимістично дивитися на перспективи нафтового ринку.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі