Згідно з постановою суду, зміна правового режиму державного майна, може бути здійснена лише в процесі приватизації, проведеної у відповідності з положеннями законодавства за відповідним рішенням власника майна, в даному випадку Кабміну.
"Зараз рішення власника про приватизацію майна державної форми власності і рішення власника про реорганізацію підприємства державної форми власності шляхом перетворення у приватне акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі, не є одним і тим же актом, а тому в результаті процесу перетворення підприємства не може відбуватися зміна правового режиму державного майна", - йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що уряд затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, в який ввійшли 26 підприємств, в тому числі п'ять обленерго, "Центренерго", Одеський припортовий завод, "Турбоатом", Запорізький титано-магнієвий комбінат (ЗТМК), Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК) і "Сумихімпром". З 26 об'єктів 18 вже знаходяться в управлінні Фонду держмайна.