Суд планує нарешті перейти до розгляду справи про оскарження націоналізації «Приватбанку»

Поділитися
На думку юристів «Приватбанку», захист Коломойського навмисне затягує розгляд апеляції.

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва 15 листопада 2023 року продовжить розгляд апеляційних скарг уряду, Національного банку України, Мінфіну та «Приватбанку» на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, яким був задоволений позов Ігоря Коломойського про оскарження націоналізації банку, повідомили у «Приватбанку».

Під час засідання суду 8 листопада за клопотанням представників Ігоря Коломойського було оголошено перерву, оскільки вони нібито не знайомі з правовим висновком Великої Палати Верховного Суду у справі за позовом Олександра Дубілета. Висновком у цій справі встановлено обов’язковість застосування у справах, провадження у яких не завершилося ухваленням остаточного рішення, норм так званого  «антиколомойського» закону №590-ІХ, та підтверджено незворотність націоналізації «Приватбанку».

На думку юристів «Приватбанку», захист Коломойського навмисне затягує розгляд апеляцій на рішення скандального ОАСК в питанні націоналізації банку.

«Приватбанк подав клопотання про закриття провадження у справі ще 24 жовтня, до якого була додана копія постанови Верховного Суду у справі О. Дубілета. Отже, опоненти  мали  майже два тижні до дати судового засідання, щоб ознайомитися з матеріалами цієї справи, проте вони чомусь цього не зробили. Ми вважаємо, що представники позивача навмисно затягують розгляд судової справи», - зазначив керівник Управління правової підтримки ПриватБанку Сергій Накорчевський.

При цьому  суд відмовив у задоволенні клопотання «Приватбанку» щодо розгляду цієї справи у відкритому судовому засіданні  в частині, що не стосується банківської таємниці.

Нагадаємо, рішення про незаконність націоналізації «Приватбанку» було ухвалено нині ліквідованим Окружним адміністративним судом м. Києва ще 18 квітня 2019 року всупереч прямій законодавчій забороні позбавити державу як інвестора права власності на придбані в процедурі націоналізації «Приватбанку» акції банку.

Після прийняття у 2020 році так званого «антиколомойського закону» і постановлення у лютому цього року рішення Великої Палати Верховного Суду по справі О. Дубілета з'явилася надія, що у питанні «законності націоналізації ПриватБанку» поставлено остаточну крапку - перемогу держави. Однак, досі суди за позовами Коломойського та Боголюбова продовжують ігнорувати чіткі висновки Великої Палати.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі