Стало відомо, що отримає олігарх з РФ Міхаіл Фрідман від Ксав'є Ньєля при продажу оператора мобільного зв’язку lifecell

Поділитися
Стало відомо, що отримає олігарх з РФ Міхаіл Фрідман від Ксав'є Ньєля при продажу оператора мобільного зв’язку lifecell © lifecell/twitter.com
Компанії, що були у власності російських олігархів, ретельно вивчають на предмет впливу на них санкційної політики.

В результаті угоди з продажу оператора мобільного зв’язку lifecell інвесткомпанії NJJ французького мільярдера Ксав'є Ньєля, якщо вона відбудеться, олігарх з РФ Міхаіл Фрідман не отримає жодного цента. Про це розповів CEO "Датагруп-Воля" Михайло Шелемба, пише NV.UA. За його словами, пряма заборона прописана у транзакційних документах, укладених між Turkcell і французьким інвестором.

«Жодного цента від продажу активів Turkcell в Україні не буде передано підсанкційним особам або підконтрольним їм компаніям у результаті угоди з NJJ. Усі сторони цієї угоди, і покупці, і продавці, юридично зобов’язані суворо дотримуватися міжнародного та українського законодавства, зокрема чинних санкцій Ради національної безпеки і оборони», — сказав керівник компанії.

Михайло Шелемба вказує, що у транзакційних документах прямо згадано «економічні санкції, положення, правила або обмежувальні заходи, що адмініструються, запроваджуються або контролюються Радою Безпеки ООН, будь-яким комітетом із санкцій Ради Безпеки ООН або Європейським Союзом чи його державами-членами, Турецькою Республікою, Україною (обмежувальні заходи, що адмініструються, запроваджуються або контролюються Радою національної безпеки й оборони (РНБО) або іншим органом влади України), Казначейством його Величності Сполученого Королівства, Управлінням з контролю за іноземними активами (OFAC), Міністерством закордонних справ США, або будь-яким іншим державним органом США».

Раніше ми писали про те, що інвесткомпанія NJJ після завершення операції з придбання фіксованого телекомунікаційного оператора "Датагруп-Volia" і оператора мобільного зв'язку Lifecell планує об'єднати їх активи в єдину компанію, яка пропонуватиме клієнтам потрійний пакет послуг. Злиття відбудеться після отримання регуляторного схвалення, що призведе до 100% володіння цими активами. Як відомо, в Україні сильне антимонопольне законодавство, проте його майже не застосовують. Однак у ЄС антимонопольне законодавство є реальним інструментом політики.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі