Співзасновник Monobank відмовився від позову, яким оскаржував націоналізацію ПриватБанку

Поділитися
Сам Олег Гороховський своє рішення ніяк не коментує.

Господарський суд Києва закрив провадження у справі за позовом співзасновника Monobank Олега Гороховського проти ПриватБанку, у зв'язку із заявою про відмову від позову. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

"Сьогодні Господарський суд м. Києва закрив провадження у справі за позовом Олега Гороховського проти ПриватБанку у зв’язку з заявою позивача про відмову від позову", - йдеться в повідомленні.

Причина відмови не повідомляється.

У соцмережах Олега Гороховського також немає жодих коментарів з цього питання. Протягом дня співзасновник Monobank лише вів активний збір коштів на допомогу сімʼям, постраждалим у наслідок влучання російської ракети в багатоквартирний дім у Дніпрі. 

Нагадаємо, сьогодні в Господарському суді міста Києва мало відбутися судове засідання в справі № 910/18211/19 за позовом Олега Гороховського проти Міністерства фінансів України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та ПриватБанку. Оскаржувалася націоналізація Приватбанку в грудні 2016 році.

У той же час, у провадженні Господарського суду м. Києва наразі перебуває ще понад 40 судових справ за позовами колишніх власників ПриватБанку, поданих з метою відновлення їхнього права власності на акції ПриватБанку.

1 лютого 2023 року Велика Палата Верховного Суду також має розглянути справу за позовом іншого колишнього співвласника та голови правління ПриватБанку, Олександра Дубілета, в якій Велика Палата має навести висновки щодо застосування положень «антиколомойського закону».

Ці висновки матимуть вплив на всі подібні справи, ініційовані колишніми власниками та топменеджерами ПриватБанку проти України.

Водночас у липні 2022 року Верховний Суд підтвердив законність ключового епізоду націоналізації ПриватБанку – інспекційної перевірки, яка виявила від'ємне значення капіталу банку у 2016 році та інші порушення.

У жовтні 2022 року Верховна Рада ухвалила закон 2643-IX (законопроєкт №8069), який дозволяє націоналізацію системно важливих банків в умовах воєнного стану за схемою, за якою націоналізували ПриватБанк.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі